Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı gibi kültürü ve tarihsel zenginliğini okunuşu zarfında bulunduran büyük tek şehir olması sebebiyle sağlam çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle işaret okşayıcı şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihi mekanları çokluk üzerinden gezerek en iyi şekilde turumuzdan çalıştırılan alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, kusursuz birleşik atmosferde arkadaşlarınızla işaret neşeli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile kandırıcı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile birlikte evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli birleşik ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. meraklı aşçılarımız sebebiyle hazırlanan işaret lezzetli yemekleri sizler maksadıyla sunarak sizlere kaliteli yalnız hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, meslek yemeği, iftar organizasyonu ve doğum günü kutlamaları gibi dayanıklı fazla hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak en iyi şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak okşayıcı vakit teşyi etmek amacıyla ülkü birleşik aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul ayrılmış vazgeçilmez aynı etkinliktir. Yurtdışından yahut sanayi dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye üretmek sizler amacıyla arkadaşlarınızın gözünde mükemmel müşterek intiba bırakacaktır. Harika yalnız deneyim ile hoş İstanbul’u işaret kazançlı şekilde seçmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile beraberinde daha çok organizasyonlar çok daha cazip ve fazla henüz eğlenceli. Her çeşit çeşit isteğinize bakarak düğün, nişan, meslek yemeği, iftar organizasyonu, tevellüt haset organizasyonu okunuşu mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda mükemmel dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya günce olarak kiralanan lüks lambası kamaralı web sitemizi ziyaret edin yatlarımız ile havza kiralama hizmeti sebebiyle siz okunuşu dostlarınız işaret iyi şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak mükemmel birleşik sıra geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da bize ulaşın görmüş geçirmiş kaptanlarımız yardımıyla genişlik yerinde şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. eksiksiz isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar ve müessiriyet gününe ölçüsünde anık ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *